Kód nabídky: OV/13.7.2022
Umístěno dne /11.08.2022
Místo výkonu práce : Ostrava

Pracovník v terénu

Popis

Do našeho přátelského týmu hledáme novou dynamickou posilu pro oblast Severní Moravy, která bude zaměřena na dosahování cílů s přirozenou vyjednávací schopností.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání a výběr vhodných uchazečů
  • Administrativní činnost v personální agentuře
  • Vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání
  • Zpracování podkladů k tvorbě pracovních smluv
  • Tvorba inzerce a propagačních materiálů, komunikace s inzertními portály
  • Každodenní komunikace s našimi klienty
  • Místo výkonu v Ostravě

Požadujeme

  • Umět naslouchat a navrhnout vhodná a kreativní řešení
  • Výborné komunikační dovednosti (osobně i telefonicky), vytrvalost
  • Základní znalost pracovního práva / administrativy
  • Samostatnost, proaktivní přístup, empatie
  • Středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík
  • Uživatelská znalost MS Office, znalost AJ
  • ŘP-B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Přátelskou a vstřícnou atmosféru
  • Zaškolení od zkušených kolegů
  • Práce na HPP nebo jako OSVČ v české společnosti
  • 25 dní dovolené, časovou flexibilitu
  • Zaměstnanecké benefity (PC, telefon, kancelář, auto, stravenky, příspěvky na dovolenou a Vánoce)
  • Individuální motivující platové ohodnocení podle dosažených výsledků-roční bonusy
  • Průměrný příjem se pohybuje mezi 30 000 – 40 000kč (finanční strop není stanoven, ten určuje plnění nastavených finančních plánů)

Mzda

30.000-40.000kč

Typ pracovního poměru

HPP

Požadované vzdělání

Středoškolské vzdělání

Nástup

8/2022

Nabídka v PDF ke stažení: PDF ke stažení

Kontakt

Volejte zdarma na 800 400 201, nebo vyplňte níže uvedený formulář na danou pracovní nabídku.
Reagujeme každý pracovní den od 9h-17h.

Formulář pro odpověď na nabídku

Napište Vaše celé jméno
Zadejte Vaše telefoní číslo
Zde můžete přiložit soubor s Vaším CV
Opište kontrolní kód

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami tohoto webu.

Náhodný výběr pracovních nabídek

ID / UN/26/7/2022
Uloženo dne : 11.8.2022
Uničov

Máš zkušenosti a chceš je uplatnit za odpovídající plat? Jsi

Zobrazit

Adresy poboček Pracanti s.r.o.

Pracanti s.r.o.

Provozovna Valašské Meziříčí
Mostní 51 / 25
757 01 Valašské Meziříčí
Email: pracanti@pracanti.eu

Provozovna Ostrava
28.října 1777/112
702 00 Ostrava
Email: ostrava@pracanti.eu

Provozovna Olomouc
Dobrovského 1038/35
779 00 Olomouc
Email: olomouc@pracanti.eu